100% závislosť = DIOR

-

Som milovníčkou žiarivých leskov na pery, zvodných rúžov či jemných balzamov.  Rada by som vám predstavila svetovú topku , ktorá vašim perám dodá život. Zabudnite na rúže a lesky,toto je úplne iný level :) Dostala ma taktiež ich  široká paleta odtieňov a farieb :
Pandore- sýta, žiarivá, ohnivo červená = explozívna. A tak výrazná,že by mala byť zakázaná..


Wonderland - fuchsiovo ružová, magická, ktorá okamžite vykúzli extrémne zvodný look hneď po nanesení.

Aventure - elektrizujúco koralový odtieň, jasný, plný svetla, určený pre sex-appeal bez kompromisov..skutočný záblesk trúfalosti.

Mirage - na prvý pohľad obyčajný béžový odtieň..ale zdanie klame! Obsahuje totiž nádych ružovej a zvýrazní každý tón pleti. 

 a veľa  iných, ktoré čakajú na vaše objavenie....;)Dior Addict fluid stick neobsahuje žiadny vosk a je jednoducho stvorený z vody ! Akonáhle je nanesený,voda sa vyparí a ponechá vaše pery zvlhčené,svieže, zmyselné a žiarivé pomocou lesklých pigmentov. ..Luxusný dizajn, ešte luxusnejšia kvalita a glamour efekt..kto by takúto kombináciu nebral?


Ďalších pár tipov,ako nechať samotný skvost menom DIOR hovoriť sám za seba...Kvalita sa pozná...nenadarmo DIOR patrí medzi mojich obľúbencov :)
Na záver môj víťaz spomedzi lakov  :)

Staňte sa závislými spolu so mnou ! ;)

Vaša Brunette

No comments

Thank you for visiting Magnifique Brunette. 2014 © All rights reserved by Magnifique Brunette. Powered by Blogger.

Subscribe