Like a princess

-

Každé dievča túži byť princeznou. Je jedno či máte 5 rokov,šaty s vlečkou, detskú korunku na vlnitých vláskach a štrbavý úsmev,alebo máte 26 a túžite po  svojom dokonalom princovi. V živote ženy prídu okamihy,kedy by sa najradšej schovala do veľkej kráľovskej záhrady plnej voňavých ruži ( a vôbec by jej neprekážalo, že by sa mohla pichnúť), obliekla sa  do krásnej róby a všetkým na bále  vyrazila dych , či kedy by bola ochotná kvôli láske svojho života zmeniť svoje ja podobne,ako Ariel.

Ako dospievame naše sny,ciele a hlavne životné priority sa menia. Odrazu už netúžime po umelom riade s vlastnou kuchynkou,ale chceme vlastný byt a donášku jedla;netúžime po vrkôčikoch ktoré nám s láskou do škôlky každé ráno zapletie mamina- skôr nadávame keď nám vlasy dorastú a okamžite sa dávame strihať; či už jednoducho nestojíme o to byť deťmi, a aj 13 ročné novodobé slečny túžia byť okamžite dospelé.

Ja si však žijem taký svoj princeznovský život doteraz :) Nenosím síce na hlave  detskú ,plastovú korunku, no mám takú svoju vlastnú imaginárnu,  pomocou ktorej chcem poukázať na to, že nikdy neklesnem pod svoje hodnoty a vždy sa k sebe, ako k princezne správať budem :)Som tak trošku večné dieťa; doteraz milujem pozeranie Disney rozprávok či rada si prezerám knižky, pre ktoré som ako malá bola ochotná dať všetky svoje bábiky; doteraz nosím  " princeznovské šaty". Tie svoje som si našla v rozprávkovom showroome Fashion Addict.  a sú značky FOR LOVE AND LEMONS . Učarujú vám na prvý pohľad :) Názov značky vznikol spojením lásky a symbolu sviežosti . Ich materiál je krásne jemný, máte na výber zo širokej ponuky farieb a  nechýba ani rafinovaná čipka. S nimi  máte pocit, že sú to TIE šaty Popolušky, ktorá si ich vysnívala a následne  jej vypadli z troch čarovných orieškov. Sudičky a teda zakladateľky tejto značky Gillian Mahin a Laura Hall (inšpirované austrálskou módou) vám prajú, aby ste sa v nich cítili výnimočne a predsa svojsky; tradične a predsa moderne. Ich firma sídli v Los Angeles a zamilovalo si ich veľké množstvo "princezien" ako Ashley Tisdale,Vanessa Hudgens, Katy Perry či Selena Gomez. Zamilovala som si ich predovšetkým ja a určite si ich zamilujete aj vy ;)


Nechajte sa rozmaznávať týmito rozprávkovými šatami a ukážte svetu svoje princeznovské ja : http://www.fashion-addict.eu/for-love-and-lemons/p20/f114
 Vaša Brunette

No comments

Thank you for visiting Magnifique Brunette. 2014 © All rights reserved by Magnifique Brunette. Powered by Blogger.

Subscribe