Cinderella wears Louboutin

-

Everybody knows a Cinderella´s story. The story about miracles, fulfilled dreams with main idea - good beating evil. Everytime.   It´s  a shame, that this fact didn´t exist in our real life. Maybe this is the  main reason why I like watching fairytales till today.  A maid in the household can change to beautiful princess and get the prince's heart. I prefer some magical stories about princess and fairies than scandalous and incendiary stories  about today´s  gold diggers. What would I give for it to return sometimes back to my childhood, where naive ideas about real life rule and  real problems don´t exist...The report about Christian Louboutin´s special high heels (named Cinderella's Slippers) made me happy. He is the one of my favourite shoe-designers.  Christian combined my two passions - high heels and Disney fairytales. I just had to write new report  about it here, on my blog.  Cinderella's Slippers are amazing, but I think that  they contain  lots of butterflies. They are sprinkled with small crystals -  so they brighten your  feet very well!  The icing on the cake is typical  red outsole of shoes, which gives you sex-appeal and courage. This unique is not normally for sale and only some vip people can own it. When you look at Cinderella's Slippers, you have that magical feeling, that also today´s normal woman can transform to the princess and finds the man of her dreams.

Rozprávku o Popoluške snáď ani nemusím predstavovať. Príbeh o zázrakoch, splnených snov a o víťazstva dobra nad zlom. Škoda že to tak nefunguje aj v reálnom svete.. Možno práve preto si dodnes rada pozriem rozprávky v ktorých sa  aj obyčajná slúžka v domácnosti môže premeniť na princeznú a získať si srdce princa. Oveľa radšej mám magické príbehy princezien a víl, ako škandálne a poburujúce príbehy dnešných zlatokopiek. Čo  by som  dala za to  znovu sa niekedy  vrátiť do detských čias, kde vládnu naivné predstavy o živote a  skutočné problémy neexistujú...

Keď som sa dozvedela správu, že môj obľúbený návrhár topánok Christian Louboutin navrhol špeciálne črievičky pre Popolušku, potešilo ma to. Spojil tak dve moje vášne - topánky "louboutinky" s mojou obľúbenou "disneyovkou". Ako inak, nedalo mi o tomto skvoste nenapísať článok. Topánky sú vskutku krásne, no na môj vkus je tých motýlikov veľa. Sú posypané drobnými jagavými kamienkami, ktoré vaše nohy krásne rozjasnia. Ako čerešničkou na torte je povestná Christianova červená podrážka, ktorá vám aj v  tejto rozprávkovej a princeznovskej idylke vnesie sexepíl a odvahu. Tento unikát si bežná smrteľníčka nemá možnosť kúpiť (niesú totiž na predaj, len pár vyvolených ich vlastní) , no pri pohľade mi Christian vniesol pocit, že aj dnešná obyčajná žena sa môže premeniť na krásnu princeznú a nájsť tak muža svojich snov.


No comments

Thank you for visiting Magnifique Brunette. 2014 © All rights reserved by Magnifique Brunette. Powered by Blogger.

Subscribe