Kampaň Coco Coach, v hlavnej úlohe Cara Delevingne

-

Svet je plný modeliek. A nemám na mysli  len tie extrémne chudé, trpiace v čudných modeloch alebo s výrazom zabijaka. Všímam si modelky, ktoré sú predovšetkým zvláštne svojou originálnou krásou, sú fotogenické a  jednoducho ma niečím  na prvý pohľad okamžite zaujmú. Či sa jedná o exotické černošky, večne mladé Japonky alebo príťažlivé Brazílčanky - je naozaj z čoho vyberať. Je  jednoducho úžasné, ako jedna napohľad obyčajná tvár, postava či celková osobnosť dokáže v sebe ukrývať potenciál svetových rozmerov!


Caru Delevingne som spočiatku nemala veľmi v láske. Niečo mi na nej vadilo.  Pôsobila na mňa chladne, namyslene a jej hrubé obočie ma  iritovalo. Avšak, keď som si začala všímať  jej vystupovanie na móle, pózy pri fotení či jej celkový výraz a profesionalitu, pochopila som, prečo ju Karl miluje. Jej osobný život a bulvár neriešim.  Svoju rolu modelky si plní naozaj na jednotku.
Je to také pravidlo - buď Caru ľúbiš alebo ju nenávidíš a ja som presedlala do tej prvej skupiny.

Prinášam vám článok venovaný práve jej a najnovšej kampani pre Chanel s názvom "Coco Coach",ktorej je tvárou a ktorú fotil samotný Karl. Nesie sa v duchu elegantnej a ženskej módy slávnej Coco a zároveň drsného, rebelského šmrncu , ktorého len podčiarkuje kulisa ringu či športové prvky. Autor fotiek chcel ukázať, ako sa krásne dá móda  prepájať so všetkými smermi. Zastáva myšlienku,  že móda  je v každom z nás a spája aj nespojiteľné. Pokochajte sa výsledkom v podobe geniálnych záberov a užite si video zo  samotnej kampane!


No comments

Thank you for visiting Magnifique Brunette. 2014 © All rights reserved by Magnifique Brunette. Powered by Blogger.

Subscribe