Keď tričko hovorí za vás

-


Máločo ma v móde vie pobaviť tak dobre, ako vtipné tričko. Človek ktorý ho nosí nemusí nič povedať a dokážete si o ňom spraviť ako taký úsudok,  hoci ho nepoznáte. Na výber máte z naozaj širokej ponuky od takých tých mierne úchyláckych po tie naozaj vtipné. Avšak bavia ma aj také tie  fashion nápisy , potlače (či už módne, rozprávkové,...) a rôzne textúry.
Ľudskej kreativite sa naozaj medze nekladú , o čom sa môžme presvedčiť aj na takých dokonalých doplnkoch ako sú spomínané tričká.

Ako však dosiahnuť, aby ste vyzerali naozaj trendy, chic a aby váš celkový outfit nevyzeral podozrivo prvoplánovo? Čítajte ďalej a dozviete sa viac!


Jediným potlačovým tričkom dokážete  nemožné. Napríklad podčiarknuť  elegantný outfit, ktorý by bez neho nebol skrátka "to pravé orechové". Skvelým prípadom je Rita Ora, ktorá si ku krásnemu modrému kostýmu vzala tričko s podobizňou svojej najlepšej kamošky Cary , doplnila ho masívnym nárhdelníkom a bielymi ihličkami.  Výsledok je skvelý!Ďalší tričkový skvost ocenia hlavne milovníčky selfie fotiek, ktoré keď jednoducho doplníte šperkom, sukňou a denim bundičkou, budete štýlová a fresh.


Ako inak vyjadriť svoju originalitu a vkusnosť než tričkom "HOLY  CHIC"? Nebojte sa ich kombinovať s elegantnými kúskami ako sú topánky na podpätku, šperky či sukne. Budete prekvapené,aký svieži vzhľad sa vám naskytne touto kombináciou!


Nemusíme zostať len pri elegantnom štýle. Potlačovým tričkom dokážete pozdvihnúť na vyššiu úroveň aj taký rock and rollový či jemne rockerský outfit:


Kombinovať sa dá naozaj všetko so všetkým, nezabúdajte však na jeden dôležitý must have kúsok ktorým je potlačové tričko alebo tričko s nápisom!Srandy,ktoré sa oplatí mať v šatníku :
Disney motívy - ako sa hovorí, v každom z nás je kúsok dieťaťa :

Milujem moje nové tričko od môjho priateľa :


Je len na vás, aké kombinácie zvolíte. Som rada, keď ľudia vyjadrujú svoj štýl a nesnažia sa silou mocou na vlas kopírovať niekoho druhého. Zachovajte si svoju originalitu a pritom kráčajte s davom, ktorí miluje tieto tričká tak, ako ja!

No comments

Thank you for visiting Magnifique Brunette. 2014 © All rights reserved by Magnifique Brunette. Powered by Blogger.

Subscribe