School fashion

-


A je to tu. Leto definitívne skončilo, povinnosti sa začali. Celodenné vylihovania na pláži vystriedajú ranné, veľmi nepríjemné vstávania do školy - kedy by ste  za každú minútku naviac v posteli boli schopní aj vraždiť, teplé večery nahradia chladné rána a namiesto posedenia  v bare, pri drinku a  v kruhu priateľov budete stáť pred bufetom s frukom v ruke a so svojimi milovanými spolužiakmi. Avšak , neberme to až tak tragicky. V škole máte možnosť naučiť sa niečo nové a máte poskytnuté prostriedky na to, aby ste si dokázali vybudovať svoju vysnívanú kariéru, poprípade s veľkým presvedčením zistiť, čo určite v živote nebudete robiť a nikdy už nechcete vidieť. Prešla som si tým aj ja. Prejde si tým skrátka každý. No na môj doterajší školský život nespomínam v zlom. Samozrejme, boli chvíľky, kedy mi nebolo všetko jedno, ale som vďačná za určité okamihy a za ľudí, ktorých som vďaka škole spoznala.Ak vychytáte príjemnú spoločnosť, váš "školský život" bude o čosi ľahší. Spoločne môžte nadávať, ohovárať, kritizovať, vymýšľať plány pri opisovaní, pomáhať si a zažívať pekné momenty. Medzi tie najkrajšie patrí venček a stužková. Obidva večery prežité s inými ľuďmi, obidva večery nezabudnuteľné a svojim spôsobom čarovné. Školu teda netreba brať len negatívne.


Ja som si už nejaký ten čas v lavici odsedela, schytala pár zlých známok, zhotovila pár ťahákov, vyslovila pár " pekných slovných spojení"  ale aj  sa naučila  pár užitočných vecí - vedieť presadiť samu seba, vedieť obhájiť svoj názor, ísť si tvrdo za svojim cieľom a nebrať všetko až tak tragicky, pretože môže byť aj horšie. Teraz ma čaká ďalšia etapa - vysoká škola. Som však odhodlaná urobiť niečo pre seba a dokázať si, že na to mám.

V spojitosti so školou vám však neprinášam článok o rôznych učebných materiáloch, pár tipoch na dobré ťaháky či o zadaniach na písomku.  Keďže sa rada venujem móde, priblížim vám aktuálne módne trendy, aby ste aj v lavici boli chic a štýlová!

Už len kvôli ruksačikom a taškám značky Chanel a Karl Lagerfeld by som bola ochotná  tie učebnice naozaj nosiť do školy!
Tričká, ktoré to povedia za vás...


Keď už behanie na hodiny za tri sekundy z budovy do budovy, tak štýlovo, nie? Učitelia D&G, Dior a Chanel vás isto nenechajú nevzdelanými .Len pozor aby vám po telesnej tieto skvosty záhadne nezmizli...

Pri nudných hodinách zabudnite na čarbanie po zošitoch a laviciach. Obdivujte svoje nechty!

A na záver pár inšpirácii, ako sa cítiť dobre, štýlovo a pohodlne aj počas školského dňa!

Tak veľa skvelých známok, vedomostí a čo najmenej stresu!


No comments

Thank you for visiting Magnifique Brunette. 2014 © All rights reserved by Magnifique Brunette. Powered by Blogger.

Subscribe