Urobte si radosť so ZOOT

-
Keď sa povie slovo nakupovanie , nejednej z nás naskočia zimomriavky , predstaví si svoj aktuálne chcený kúsok  už konečne vo svojom šatníku alebo si len spomenie na moment, kedy tomuto "ošiali" prepukla. Nie je žiadnym tajomstvom, že ženy odjakživa milovali, milujú a aj milovať túto činnosť budú. Ja samozrejme nie som výnimkou , pretože milujem nielen módu, módnych návrhárov, značky, či tím ľudí, ktorí mi dajú čosi viac, ale aj unikátne butiky so zaujímavými kúskami, rafinovanými strihmi, kvalitnými materiálmi a primeranými cenami. A presne takýto jeden obchodík sme nedávno spolu s Patríciou navštívili.

Ak ste veľakrát zvedavo prešli okolo Šafka a s údivom ste hľadeli na  "kontajnery" ,ktoré tam nedávno takpovediac vyrástli, poteším vás, pretože tento článok je venovaný práve jednému z nich! A prečo sme si vybrali práve toto miesto?  Spolu s Patríciou  sa vám snažíme ukázať módu trošku iným spôsobom, nie tak ako ste zvyknutí pri prezeraní nákupných centier. Vyberáme , sondujeme a robíme reportáže na miestach, ktoré nás zaujmú a ktoré v nás vyvolajú pocit, že nakupovanie nechápu   v prvom rade ako biznis ale ako poslanie posunúť módu na Slovensku na oveľa vyšší level. Veľmi sa teším, že e-shop ZOOT zavítal aj na Slovensko , presnejšie na Šafárikovo námestie do POP- UP  Výdajne Radosti. S myšlienkou " Nakupovanie módy je činnosť,ktorá sa spája s radosťou"   a s pestrou paletou vyše 250tich značiek zo zahraničia ma utvrdili v tom, že som si našla novú módnu lásku.Toto miesto si ma získalo okamžite. Úžasný a nevídaný dizajn , skvelo nastajlované kúsky, ktoré už len samy o sebe sú veľkým skvostom, príjemná atmosféra s veľmi priateľským personálom a vynikajúce  ceny a služby!

Celkovou filozofiou ZOOTu je priviesť ľudí k ich vlastnému štýlu, aby neboli odkázaní na módu, ktorá je im diktovaná veľkými značkami. Chcú docieliť, aby Slováci nosili dostupné originálne a dizajnové modely. Ako sami tvrdia, ide o mladé  a svieže brandy, ktoré samé majú osobnosť, príbeh a ktorým na vás a vašom štýle záleží rovnako ako ZOOTu!

 Nakupovanie online  je  všeobecne veľmi pohodlné a rýchle, svoje kúsky si môžte z pohodlia domova objednať cez eshop ZOOT . Myslí sa naozaj na všetko a ak sa bojíte nákupu online , preferujete vyskúšanie a pozretie svojho vysnívaného kúsku na vlastné oči,  presne na toto vám slúži spomínaná POP-UP Výdajňa Radosti na Šafárikovom námestí! V štýle " Objednám. Vyskúšam. Čo mi nesedí neplatím" vám dáva jasne najavo, že ZOOT je ideálnou voľbou na obohatenie vášho šatníka. Je to veľmi jednoduché. Ak si nieste istý veľkosťou, objednáte si viac čísiel ktoré budú doručené do Výdajne ( do 48 hodín!) a ten kúsok, ktorý vám sadne s vami poputuje domov a stane sa vaším novým miláčikom. Máte si naozaj z čoho vyberať!  Navyše vami vybraný produkt si dokonalo tím prezrie , aby vám dokázal dať čo najpresnejšie informácie o danom kúsku. Preto sa môžte spoľahnúť, že vás po rozbalení balíka  nebude čakať žiadne nepríjemné prekvapenie.Skvelá je aj doba na vrátenie, ktorá trvá až 90 dní a je zadarmo! V prípade nejasností , poradenstva či iného druhu služieb sa môžte obrátiť na veľmi milý personál, ktorý vám s ochotou a úsmevom radi pomôžu!Veľmi milo som bola prekvapená  nielen samotnými kúskami ale aj zlatým uvítaním personálu. Je cítiť, že módou to tu  naozaj žije, avšak nezabúda sa ani na ľudskosť, rešpekt a ochotu pomôcť a poradiť.  Reportáž z tohto skvelého miesta si môžte pozrieť na mc2.sk  a taktiež v nasledujúcom odkaze tu !

Niečo z ponúkaného sortimentu :

Steve Madden
Catseye

Disaster


 Dobro
DOGO


Louche
Novesta
ruby shoo

 VANSVendula londonZOOT lokál

ONLY PLAY CHER
  Chcela by som sa prostredníctvom tohto článku aj veľmi pekne poďakovať za príjemne strávený čas spolu s tímom Zootu a za milý darček, ktorý ma čakal hneď pri uvítaní! Moja návšteva rozhodne nebola poslednou , prajem vám veľa spokojných zákazníkov a čo najviac pozitívnych ohlasov na vašu módnu ideológiu, ktorá je predovšetkým o každom z nás. Ste v skutku magnifique.
Urobte si radosť. Len tak.
Vaša Brunette

No comments

Thank you for visiting Magnifique Brunette. 2014 © All rights reserved by Magnifique Brunette. Powered by Blogger.

Subscribe