Queen of the night

-


Každá žena túži raz zažiariť. Zažiť večer, ktorý bude len o nej. Zažiť večer, kedy sa bude cítiť ako skutočná kráľovná, nielen vďaka dlhej róbe, honosnému účesu a krásnemu make-upu, ale hlavne vďaka pocitu, že dospela a vyhrala sama nad sebou.

Celá tá stužková ceremónia a samotné prípravy naozaj stoja za to.
Od stresov pri rýchlom výbere šiat (ja som si fakt myslela, že tie svoje nenájdem) , prípravy účesu a modlenie sa, nech  tú cestu vďaka super vetru naozaj vydrží (mali ste ma vidieť ako som od kaderníčky bleskovým krokom so šatkou na hlave ako babka z pola  utekala k autu a celý čas hromžila , prečo práve teraz musí tak strašne fúkať...a samozrejme aj keď som mala na hlave 3 kilá laku, vietor sa nevzdával a nakoniec ma porazil -  musela som sa vrátiť naspäť ku kaderníčke,aby mi nejaké pramienky opäť vypla..), až po nalepovanie umelých mihalníc , kedy sa mi chcelo strašne kýchať... Jediné v čom som mala od začiatku jasno, boli moje topánky ( high heels power!)

Ako sa stať Queen of the night?


Výberom jednoduchých no zároveň vhodných šiat...

účesu, ktorý bude príjemne dopĺňať vašu róbu...

kabelky, do ktorej dáte všetko potrebné...
správnej manikúre, pretože upravené nechty skrátka musia byť...keď Queen, tak jedine s vizážou ktorá vás rozžiari!Ani neviem ako a od tohto môjho večera ubehli pomaly dva roky. Akoby to bolo včera čo som sa pomýlila pri príhovore k rodičom, akoby to bolo včera čo sme spoločne krájali ostužkovaní tortu . Akoby to bolo včera keď som si povedala, že tie štyri roky stáli za to. Je zvláštne, že si skupina mladých ľudí, ktorá spolu "nažívala" 4 roky našla k sebe cestu až po tomto úžasnom večeri. Je krásne ako stužková spája ľudí, upevňuje kamarátstva či vám dá pocítiť , že sa naozaj navždy zachová...Dnešný článok venujem tejto magickej noci. Nebudem sem vypisovať extra dlhé rady, zhrniem to najdôležitejšie:
Nakoniec je ale úplne fuk či vám budú ladiť nechty s očnými tieňmi, hlavne buďte za dámu  a na úrovni. A vy páni sa tiež nenechajte zahanbiť a ukážte , že sa aj vo vás skrýva nejaký ten gentleman.   Honosná a vážna atmosféra premení tento naoko obyčajný večer na nezabudnuteľný zážitok. Stužková je však predovšetkým o zábave, takže si tento večer krásne užite, povoľte z toho kŕča a zasmejte sa prípadným chybičkám či brebtom. Práve tieto prešľapy váš večer spravia originálnym a nezabudnuteľným!

Zažijete momenty keď...


ste príhovor k rodičom, ktorý mal byť dojemný a vážny vďaka vášmu brebtu  naopak premenili na vtip večera
ste ešte ani poriadne nezačali, nohy sa vám mierne triasli a prvé čo vám naozaj pomohlo bol mikrofón, ktorý po pár sekundách vypadol. A nastalo trápne ticho.dostanete úlohu hrať vašu triednu profesorku a rozmýšľate, ako ju zahrať tak, aby sa publikum bavilo no zároveň ste ju neurazili (a pri niektorých pasážach máte naozaj problém udržať smiech a pokerface)
sa mierne pomýlite v programe, no na istý pekný moment sa nezabudne... Pretože Kati, ty si jedináááje odrazu koniec oficiálnej časti, padne vám kameň zo srdca, no zároveň je vám trošku ľúto, pretože si uvedomíte, že jedna časť sa končíuvidíte spolužiakov v sukniach a tielkach s výstrihom.. Proste nepotrebuje komentár :DD

vás bavia scénky, ktoré poznáte už naspamäť, no nedá sa nezasmiaťváš organizovaný bordel je proste megasi uvedomíte, koľko skvelých priateľov vám tá škola dala !
ukážete, že ste boli najzosynchronizovanejší! :Ddostanete úlohu žirafy a v priamom prenose (našťastie len imaginárne) budete podojená :Dsa dokáže, že improvizácia je proste nadovšetko


pocítite zvláštny moment dospelosti a miernej hrdosti
že napriek všetkému zlému sme sa mali radi :)
tento obraz sa mi navždy uchová v pamäti :DDsi uvedomíte, že neobľúbení profesori vám dali naopak najviac - minimálne spoločné vtipné zážitky a momenty, ktoré boli naozaj originálneTouto cestou by som chcela pozdraviť moju originálnu bývalú 4.C, s ktorou som prežila momenty, na ktoré sa jednoznačne nedá zabudnúť. Naša stužková  ma utvrdila v tom, že aj keď sme boli všetci rozdielni, svojim spôsobom sme mali niečo spoločné čo nás spájalo. Mám vás rada a  ďakujem za pekne prežité obdobie s vami. Nikdy nezabudnem!


Užite si posledné chvíle na strednej, pretože po nej čas neuveriteľne rýchlo letí..
No comments

Thank you for visiting Magnifique Brunette. 2014 © All rights reserved by Magnifique Brunette. Powered by Blogger.

Subscribe