Get the wild look

-


I love fashion because there are no limits. You can wear leopard printed coat with neon high heels and you will never look boring. I love the way in which you can show your originality. your personality. But most of Slovak women are still affraid of being yourself. It´s such a pitty , girls. 


I love watching the London´s or NY´s streets because it´s  a really big fashion show and of course a big FUN. You can see a woman with rainbow hair in elegant look (of course with pearls) like in Breakfast at Tiffany´s. You can see a woman wih romantic hair look and makeup in army military coat with studded details. Everyone is different. Everyone is cool. Everyone is an icon. So, don´t be a copy of your BFF who love shopping in New Yorker and has clothes like 90% of today´s girls. Push yourself on higher level and create your own style. Be a little bit wild, a little bit YOU. Everyone will love that!

Because I love styling and everything which is part of the fashion world, today´s post is little bit special. I want to show you, how can fashion be fun, wild, romantic and especially ORIGINAL!

So , just enjoy my 6 outfits created especially for you and get inspired!

Milujem módu, pretože nepozná žiadne hranice. Môžeš si obliecť trebárs aj kabát s leopardovou potlačou, k tomu neónové lodičky a svet ti bude patriť. Nebude ťa považovať za nudnú. Budeš vytŕčať z davu. Budeš niekto. Milujem spôsob akým môžeš vyjadriť svoju originalitu, svoju osobnosť. Avšak väčšina Sloveniek stále stojí v úzadí. Bojí sa byť sama sebou. A to je veľká škoda, dámy.


Veľmi si užívam pozorovanie londýnskych alebo newyorských ulíc, pretože človek má odrazu pocit, že vidí módnu prehliadku naživo! Máš  sa možnosť stretnúť so slečnou s dúhovými vláskami v malých čiernych, s perlami na krku a v  štýle Raňajky u Tiffanyho. Máš možnosť zahliadnuť dievča na pohľad romantické, s jemným make upom a jemnými vlnami vypnutými do drdola, avšak v army kabáte s vybíjanými, drsnými doplnkami. Cítite tú zmes štýlov a odlišných príbehov?
Každý je iný. Každý je jednoducho cool. Každý je ikona. Takže, prosím ťa, skús nebyť kópiou tvojej BFF ktorá miluje nákupy v New Yorkeri a vlastní oblečenie  ako 90% dnešných dievčat. Posuň sa vpred, na vyššiu úroveň. Vytvor si vlastný štýl. Buď trošku divokou, buď sama sebou! Každý si ťa zamiluje.

Pretože milujem styling a samozrejme úplne všetko čo spadá do módneho sveta, rozhodla som sa dnešný článok spraviť v trošku inom, špeciálnom duchu. Chcela by som vám ukázať ( a dokázať) aká dokáže byť móda hravá. Divoká. Romantická. ORIGINÁLNA!

Uži si mojich šesť outfitov vytvorených špeciálne pre teba a nechaj sa inšpirovať!
Yours Brunette / Vaša Brunette

No comments

Thank you for visiting Magnifique Brunette. 2014 © All rights reserved by Magnifique Brunette. Powered by Blogger.

Subscribe