BALMAIN X HM

-Olivier Rousteing, a creative director of Balmain brand, in a collaboration with Swedish chain store H&M  has created an unique collection, which is dedicated to each of us. As he said, this collection is luxurious, rich and in its way also extravagant. Olivier tries to maintain the personality and style of the Balmain brand, and he also wants the brand to be  more affordable to his customers. What impressed me the most about this collection is sophisticated detail -  whether in the form of  luxurious embroideries, golden accessories or known cuts.

" When you are wearing the Balmain clothes, you have a feeling of  the strenght, like  a fighter"
(Olivier Rousteing)
Kreatívny riaditeľ značky Balmain , Olivier Rousteing, v spolupráci so švédskym obchodným reťazcom H&M vytvoril unikátnu kolekciu, ktorá je venovaná každej z nás. Ako sám Olivier tvrdí, táto kolekcia je luxusná, bohatá a svojim spôsobom extravagantná. Snaží sa zachovať osobnosť a štýl značky Balmain, a zároveň chce aby bola dostupnejšou pre svoje zákazníčky. Čo mňa najviac zaujalo na tejto kolekcii je prepracovaný detail - či už v podobe luxusných výšiviek, zlatých doplnkov alebo známych strihov.

"Keď nosíte oblečenie od Balmaina, pripadáte si plný sily, ako nejaký bojovník"
(Olivier Rousteing)Colours as black and its immortal combination with white, royal blue, emerald green, burgundy or deep red highlight the panache of this collection. It is up to you, if you choose a trendy jacket, dress of the  femme fatale style , extravagant tops or jewellery, handbags and shoes, which  diversity is really big. Regarding to the materials, Olivier did not let a shame and he used the most luxurious types like leather, fur and silk.


Farby ako čierna a jej nesmrteľná kombinácia s bielou, kráľovsky modrá, smaragdovozelená, burgundy alebo sýtočervená zvýrazňujú honosnosť tejto kolekcie. Je len na vás, či si vyberiete trendové sako, šaty v štýle femme fatale, extravagantné topy alebo siahnete po šperkoch, kabelkách a topánkach, ktorých rozmanitosť je skutočne veľká. Čo sa týka materiálov, ani tu sa Olivier nenechal zahanbiť a použil tie najluxusnejšie ako kožu, kožušinu či hodváb.5.11.2015 people in Eurovea went crazy, because every woman has wished at least one piece of Balmain´s collection. I did not also miss this event and I wished to take something for myself.  Whereas I came late, I missed to take home what I had planned. But there were also people, for whom nothing left... Here is my little take!


5. novembra sa v Eurovei strhla davová psychóza, pretože každá žena túžila vlastniť aspoň jeden Balmain kúsok. Ja som si túto udalosť taktiež nenechala ujsť a zatúžila som si odniesť niečo aj pre seba. Keďže som však prišla neskôr, nestihla som si domov odniesť to, čo som si plánovala. Boli však aj takí, ktorým sa neušlo vôbec nič...Tu je môj malý  úlovok!

1 comment

Thank you for visiting Magnifique Brunette. 2014 © All rights reserved by Magnifique Brunette. Powered by Blogger.

Subscribe