L♥ve is...

-
 14. februára netreba nikomu nejako extra predstavovať. Je sviatok zaľúbených, kedy by ste mali svoje polovičky zobrať na peknú večeru, ukázať jej ako ju milujete za pomoci krásnych kvetov alebo kúpiť jej darček, o ktorom bude ešte mesiac hovoriť svojim kamarátkam.

Každá snaha sa cení a ja si veľmi vážim všetkého, čo pre mňa ten "môj muž" robí. Avšak on dobre vie, že na materiálne veci si nepotrpím. Jasné, ako každá žena aj ja sa poteším krásnemu oblečeniu , parfumu či šperku, ale uvedomujem si, že mám doma veľké šťastie pretože moja polovička mi dokáže vyjadriť svoje city bez toho, aby otvoril svoju peňaženku. Otvára mi srdce a presne o tomto láska má byť !

Myslím si, že svoju polovičku by ste mali zahŕňať svojou láskou každý deň, nielen na nejaký sviatok, ktorý je hlavne sviatkom biznisu. Aj keď musím uznať , že tento gýč sa mi do istej miery páči. Zavrhnite materiálne dôkazy zaľúbenosti do úzadia a otvorte sa spoločným zážitkom. Spomienkam. Rozhodnutiam. Opore. Spoločnému smiechu. Priznaniu si vlastných chýb. Skúste spoznávať svet toho druhého. A nebojte sa otvoriť mu dvere do toho svojho.Zozbierala som pár úžasných obrázkov, ktoré dokonalo vystihujú , o čom láska je. Myslím si, že každý pár sa v nich nájde a  zídu mu na um situácie, pri ktorých presne tento pocit zažil alebo zažíva. Milujte každý deň a nezabudnite to dať najavo. A nezabúdajte, že aj keď to v tom vzťahu niekedy nie je úplne podľa vašich predstáv, máte tu toho druhého, s ktorým sa treba podeliť o všetky svoje pocity a myšlienky. Aj keď zrovna nie sú pozitívne. Láska nie je o rýchlom rozchode hneď pred prvým problémom ale o nájdení  kompromisov, porozumenia a spoločného riešenia ktorý vám len dokáže, ako vás ten druhý skutočne miluje!

Myslím si, že viac netreba čo dodať. Veď posúďte sami.Prajem vám krásny deň, plný srdiečok, pusiniek, objatí a najmä - pravej lásky. Vaša Brunette

No comments

Thank you for visiting Magnifique Brunette. 2014 © All rights reserved by Magnifique Brunette. Powered by Blogger.

Subscribe